KVALIFIKACIJE ZA PH 2017/18. – Juniori

RASPORED UTAKMICA KVALIFIKACIJA PRVENSTVA HRVATSKE ZA 2017/18.

JUNIORI – podskupina Sjever

NASTUPAJU: MARSONIA (1), ZAGREB (2), OPATIJA (3), DELFIN (4)

LIGA SISTEM : – odigrati do 10.12.2017.

 

Kolo UTAKMICA                                                                 MJESTO I DATUM

I.

Marsonia-Delfin

Zagreb  8 10  Opatija                                             11.11.2017., Utrina, 10:00h
      
(1:4, 3:1, 1:1, 3:4)

Isključenja :

Zagreb6x,

Opatija 8x+5m

Popis igrača : Erenda, Far, Ivković, Jokić, Kirinec, Majcen, Pantlik, Pesocky, Rakić, Rogić, Sudar, Svetina, Vlajsević

Strijelci za VK Zagreb ; Ivković 3, Pantlik 2, Rogić 1, Sudar 1, Svetina 1,

SUCI : Milenković i Pintar

Delegat : Žižak


II.
Opatija-Delfin                             

Marsonia  11 16  Zagreb                              Nedjelja 12.11.2017., Slavonski Brod, 16:00h

          (4:3, 3:2, 3:6, 1:5)

Isključenja :

Zagreb9x

Marsonia10x+3x brutaliti

Popis igrača : Berghaus, Far, Gaćina D., Ravi-Gospočić, Ivković, Jakopović, Kirinec, Majcen, Matijević, Pantlik, Pesocky, Svetina, Vlajsević

Strijelci za VK Zagreb ; Ivković 7, Jakopović 1, Gaćina 1, Gospočić 1, Kirinec 1, Pesocky 2, Pantlik 1, Svetina 2,

SUCI : Nikica Boduljak, Tomislav Stojčić

Delegat : Duvnjak


III.

Opatija-Marsonia

Zagreb  13 10  Delfin                                                   Subota 16.12.2017., Utrine, 11:15h

       (3:2, 3:2, 2:5, 5:1)

Isključenja :

Zagreb6x + 5m

Delfin 7x + 5m

Popis igrača : Budiselić, Erenda, Far, Ivković, Jokić, Majcen, Pantlik, Pesocky, Petrović, Rakić, Rogić, Svetina, Vlajsević

Strijelci za VK Zagreb ; Erenda 2, Ivković 5, Pantlik 1, Rakić 1, Rogić 3, Svetina 1,

SUCI : Hrestak i Matošević

Delegat : Žižak


IV.

Delfin-Marsonia            

Opatija  10 6  Zagreb                                                Subota 25.11.2017., Rijeka, 16:00h
      
(2:2, 2:0, 2:1, 4:3)

Isključenja :

Zagreb10x+5m

Opatija10x

Popis igrača : Erenda, Far, Ivković, Jakopović, Jokić, Kirinec, Majcen, Matijević L., Pantlik, Rogić, Šikić, Svetina, Vlajsević

Strijelci za VK Zagreb ; Majcen 1, Pantlik 1, Rogić 3, Svetina 1,

SUCI : Beltrame i Blažić

Delegat : Risek   


V.

Delfin-Opatija     

Zagreb  21 7  Marsonia                                            Subota 18.11.2017. 10:15h, Utrine

   (4:3, 3:2, 3:6, 1:5)

Isključenja :

Zagreb10x

Marsonia6x

Popis igrača : Berghaus, Erenda, Far, Ivković, Jokić, Kirinec, Majcen, Matijević, Rakić, Rogić, Sudar, Šikić, Vlajsević,

Strijelci za VK Zagreb ; Erenda 10, Far 1, Ivković 6, Majcen 1, Rogić 3,

SUCI : Matija Begić, Goran Gavrilović

Delegat : Alan Pešušić

                           


VI.

Marsonia-Opatija

Delfin  9 6  Zagreb                                                    Subota 16.12.2017., Utrine, 12:15h

    (3:2, 1:0, 2:3, 3:1)

Isključenja :

Zagreb10x + 2x5m

Delfin 8x + 5m

Popis igrača : Budiselić, Erenda, Far, Ivković, Jokić, Majcen, Pantlik, Pesocky, Petrović, Rakić, Rogić, Svetina, Vlajsević

Strijelci za VK Zagreb ; Erenda 2, Ivković 5, Pantlik 1, Rakić 1, Rogić 3, Svetina 1,

SUCI : Hrestak i Ljubić

Delegat : Žižak


VK Zagreb juniori : Berghaus, Buranji, Far, Erenda, Ivković, Jakopović, Jokić, Kirinec, Majcen, Malnar, Matijević, Mitar, Pantlik, Pesocky, Radić, Rakić, Sudar, Svetina, Šikić, Vlajsević, Žurić