1. „B“ HRVATSKA VATERPOLSKA LIGA 2018.

PRVA „B“ HRVATSKA VATERPOLSKA LIGA – SEZONA 2017./2018.

SENIORI :

VK Zagreb

 

I kolo: 20.01.2018.

  1. Sisak/Rijeka:          DELFIN (Rovinj)  16 7  JADRAN (Kostrena),

                                   Nedjelja 21.01.2018., 16:45h, Suci : Beltrame, Čipčić ; Opunomoćenik : Blažić

2. Dubrovnik:              BELLEVUE (Dubrovnik)  21 OSIJEK,

                                   Subota 20.01.2018., 16:00h, Suci : Matijević I., Rak ; Opunomoćenik : Curić

3. Korčula:                   KPK (Korčula)   6 9   ZAGREB,

                                 Subota 20.01.2018., 18:30h, Suci : Blašković, Jović : Opunomoćenik : Miloš

4. Sisak:                        SISCIA (Sisak)   5 4   GALEB MR (Makarska),

                                   Subota 20.01.2018., 19:00h, Suci : Hrestak, Šketelj ; Opunomoćenik : Černi


Subota 20.01.2018.

KPK (Korčula)  6 9  VK Zagreb, 18:30h, Korčula

                       (1:2, 1:3, 1:1, 3:3)

KPK Korčula : Botka, Cebalo, Fabris F., Fabris T., Faraćc, Filippi, Lozica, Perušić, Radovanović A., Radovanović F., Radovanović V., Rakočević, Segedin, Skokandić

Trener : Emil Nikolić

VK Zagreb : Brnas, Čupić, Ereš, Ivković, Jokić, Jurlina, Jureša, Lazić, Pantlik, Rogić, Stilinović, Šteković, Tojčić, Torić

Trener : Alvin Baždar

Strijelci za KPK : Fabris T. 4, Perušić 1, Radovanović A. 1

Strijelci za VK ZG : Brnas 2, Čupić 1, Jureša 1, Jurlina 3, Šteković 2



II kolo: 27.01.2018.

  1. Zagreb:                    ZAGREB  9 7  SISCIA (Sisak)

Petak 26.01.2018. 21:30h, Zagreb, Utrine, Suci : Jambrović, Matijević ; Opunomoćenik : Pešušić

2. Rijeka:                     JADRAN (Kostrena)  10 15  GALEB MR (Makarska)

Subota 27.01.2018., 19:00h, Rijeka, Kantrida, Suci : Beltrame, Čipčić ; Opunomoćenik : Risek

3. Vukovar:                 OSIJEK  –  KPK (Korčula)- odgođeno

4. Sisak/Rijeka:         DELFIN (Rovinj)  10 13  BELLEVUE (Dubrovnik)

Nedjelja 28.01.2018., 16:45h, Rijeka, Kantrida, Suci : Blažić, Franulović ; Opunomoćenik : Brala


Petak 26.01.2018.

VK Zagreb  9 ŠVK Siscia, 21:30h, Zagreb, Utrina

                       (4:2, 2:1, 0:4, 3:0)

VK Zagreb : Brnas, Čupić, Erenda, Ereš, Jokić, Jurlina, Jureša, Lale, Lazić, Rogić, Stilinović, Šteković, Tojčić, Torić

Trener : Silvano Pavliško

ŠVK Siscia : Begedin, Dolenec, Jurlina, Kronstein, Kunčić, Lipej L., Lipej M., Osterman, Ravlić, Smolčić, Stojaković, Šako, Šimić, Vincek

Trener : Ivan Vukmanović

Strijelci za VK ZG : Brnas 1, Čupić 4, Jurlina 2, Šteković 1, Torić 1

Strijelci za ŠVK Siscia : Lipej L. 2, Osterman 2, Ravlić 2, Smolčić 1



III kolo: 03.02.2018.

  1. Korčula:                 KPK (Korčula)   17 11   DELFIN (Rovinj)

Subota 03.02.2018., 18:30h, Suci : Gašpardi, Puhiera   ; Opunomoćenik : Drtagojević

2. Sisak:                      SISCIA (Sisak)   24 6  OSIJEK

Subota 03.02.2018., 19:00h, Suci : Begić, Gavrilović   ; Opunomoćenik : Bračić

3. Dubrovnik:            BELLEVUE (Dubrovnik)  11 3  JADRAN (Kostrena)

Nedjelja 04.02.2018. 16:00h, Suci : Kuzmanić, Matijević I.   ; Opunomoćenik : Vuletić B.

4. Makarska:              GALEB MR (Makarska)   17 10   ZAGREB

Nedjelja 04.02.2018. 17:00h, Suci : Banovac, Sivčević   ; Opunomoćenik : Bebić


Nedjelja 04.02.2018.

VK Galeb MR   17 10   VK Zagreb, 17:00h, Makarska

                      (3:1, 5:1, 4:4, 5:4)

VK Galeb : Clibo, Glavičić, Gošak, Ivandić, Jakić, Kaleb, Kapović, Kuzmanić, Miličević, Popović, Rašić, Sumić, Šarić, Vlaić

Trener : Milovan Čović

VK Zagreb : Brnas, Čupić, Ereš, Ivković, Jokić, Jurlina, Lale, Lazić, Majcen, Šalov, Tićak, Tojčić

Trener : Alvin Baždar

Strijelci za VK Galeb : Clibo 1, Kaleb 5, Kapović 2, Popović 2, Rašić 4, Sumić 1, Šarić 1

Strijelci za VK ZG : Čupić 1, Ereš 1, Jurlina 5, Lale 2, Šalov 1



IV kolo: 10.02.2018.

  1.      Rijeka:              JADRAN (Kostrena)   13 10  ZAGREB

Subota 10.02.2018., 17:00h, Suci : Beltrame, Čipčić   ; Opunomoćenik : Risek

2.          Vukovar:                             OSIJEK  6 11  GALEB MR (Makarska)

Subota 10.02.2018., 13:00h, Suci : Gavrilović, Šketelj   ; Opunomoćenik : Rajković

3.          Rijeka:               DELFIN (Rovinj)  10 10  SISCIA (Sisak)

Nedjelja 11.02.2018., 14:00h, Suci : Franulović, Varga   ; Opunomoćenik : Blažić

4.         Dubrovnik:                         BELLEVUE (Dubrovnik)  13 11  KPK (Korčula)

Nedjelja 11.02.2018., 14:00h, Suci : Brkić, Jović   ; Opunomoćenik : Čubela


Subota 10.02.2018.

VK Jadran Kostrena  13 10  VK Zagreb, 17:00h, Rijeka

                                   (5:1, 3:2, 2:2, 3:5)

VK Kostrena : August, Brkić, Cuomo, Damijanić, Damjanović, Dobrelović, Dragičević, Juršević, Krolo, Mudražija, Saftić, Šarić, Ševeljević, Vizentin

Trener : Andrej Brala

VK Zagreb : Brnas, Čupić, Ereš, Jurlina, Jureša, Lale, Lazić, Pantlik, Rogić, Stilinović, Šteković, Tojčić, Torić, Vlajsević

Trener : Silvano Pavliško

Strijelci za Kostrenu : Augusti 1, Cuomo 4, Juršević 2, Mudražija 3, Saftić 2, Šarić 1

Strijelci za VK ZG : Čupić 3, Jurlina 4, Šteković 3



V kolo: 24.02.2018.

Korčula:                 KPK (Korčula)  –  JADRAN (Kostrena)
Sisak:                      SISCIA (Sisak)  –  BELLEVUE (Dubrovnik)
Makarska:             GALEB MR (Makarska)  –  DELFIN (Rovinj)
Zagreb:                   ZAGREB  –  OSIJEK



VI kolo: 03.03.2018.

  1. Rijeka:                    JADRAN (Kostrena)   1513  OSIJEK

Subota 03.03.2018., 20:00h, Suci : Šketelj, Varga   ; Opunomoćenik : Risek

2. Rijeka:        DELFIN (Rovinj)   713  ZAGREB

Nedjelja 04.03.2018., 16:45h, Suci : Čipčić, Matošević   ; Opunomoćenik : Blažić

3. Dubrovnik:            BELLEVUE (Dubrovnik)   106   GALEB MR (Makarska)

Subota 03.03.2018., 15:00h, Suci : Ljubić, Radović   ; Opunomoćenik : Dragojević

4. Korčula:                 KPK (Korčula)   69   SISCIA (Sisak)

Subota 03.03.2018., 20:30h, Suci : Bartičević, Periš   ; Opunomoćenik : Kaurloto


Nedjelja 04.03.2018.

VK Delfin Rovinj  7 – 13  VK Zagreb, 16:45h, Rijeka

                             (2:4, 2:4, 0:3, 3:2)

VK Delfin : Brajnović, Car, Hraste, Kancelir, Komadina, Komšić, Kusanović, Radetić, Laginja, Poropat, Stipanov, Stupin, Trošt, Uljanić

Trener : Cristian Maurović

VK Zagreb : Brnas, Čupić, Ereš, Jokić, Jurlina, Jureša, Lale, Lazić, Lokin, Rogić, Stilinović, Šalov, Šteković, Torić

Trener : Alvin Baždar

Strijelci za Delfin : Brajnović 2, Car 3, Komšić 1, Poropat 1

Strijelci za VK ZG : Čupić 2, Jureša 1, Jurlina 5, Lale 2, Šteković 3



VII kolo: 10.03.2018.

  1. Zagreb:                 ZAGREB   5 9  BELLEVUE (Dubrovnik)

Subota 10.03.2018., 18:00h, Suci : Hrestak, Matošević   ; Opunomoćenik : Pešušić

2. Sisak:                     SISCIA (Sisak)   15 8   JADRAN (Kostrena)

Nedjelja 11.03.2018., 12:00h, Suci : Jambrović, Šketelj   ; Opunomoćenik : Žižak

4. Makarska:            GALEB MR (Makarska)   14 9  KPK (Korčula)

Nedjelja 11.03.2018., 14:00h, Suci : Copić, Rogić   ; Opunomoćenik : Goreta

5. Vukovar:              OSIJEK   10 23  DELFIN (Rovinj)

Nedjelja 11.03.2018., 16:00h, Suci : Milenković, Vujošević    ; Opunomoćenik : Jambrović



Subota 10.03.2018.

VK Zagreb  5 VK Bellevue (DU), 18:00h, Zagreb, Utrina

                       (0:3, 2:1, 2:3, 1:2)

VK Zagreb : Brnas, Čupić, Ereš, Jokić, Jurlina, Jureša, Lale, Lazić, Rogić, Stilinović, Šalov, Tojčić, Torić

Trener : Alvin Baždar

VK Bellevue : Bogdanović, Curkov, Gigović, Jarak, Jurić, Knez, Lončarić, Paskojević, Sombarilo, Sršen, Vranješ B., Vranješ T.,

Trener : Marko Iveković

Strijelci za VK Bellevue : Bogdanović 3, Jurić 2, Paskojević 2, Sombarilo 1, Vranješ 1

Strijelci za VK ZG : Čupić 1, Jurlina 2, Rogić 1, Torić 1



VIII kolo: 17.03.2018.

  1. Zagreb:               ZAGREB   9 KPK (Korčula)

Petak 16.03.2018., 20:45h, Suci : Begić, Lavrnja   ; Opunomoćenik : Jambrović R.

2. Rijeka:                JADRAN (Kostrena)   17 DELFIN (Rovinj)

Subota 17.03.2018., 19:30h, Suci : Beltrame, Blažić   ; Opunomoćenik : Brala

3. Vukovar:            OSIJEK  5 19  BELLEVUE (Dubrovnik)

Subota 17.03.2018., 15:45h, Suci : Matošević, Vujošević   ; Opunomoćenik : Kučinić

4. Makarska:         GALEB MR (Makarska)   1510  SISCIA (Sisak)

Subota 17.03.2018., 20:00h, Suci : Milinović, Rončević   ; Opunomoćenik : Mladinić


Subota 16.03.2018.

VK Zagreb  97  KPK (Korčula), 18:00h, Zagreb, Utrine

                (1:3, 1:1, 4:0, 3:3)

VK Zagreb : Brnas, Čupić, Ereš, Jokić, Jurlina, Jureša, Lale, Lazić, Lokin, Rogić, Stilinović, Šteković, Tojčić, Torić

Trener : Alvin Baždar

KPK Korčula : Botica, Denoble, Fabris F., Fabris T., Farčić, Filippi, Lozica, Mozara, Peručić, Radovanović A., Radovanović V., Rakočević, Šegedin, Tedeschi

Trener : Emil Nikolić

Strijelci za VK ZG : Ereš 1, Čupić 1, Jureša 1, Jurlina 2, Stilinović 1, Šteković 4

Strijelci za KPK : Denoble 2, Fabris T. 1, Farčić 1, Lozica 1, Peručić 1, Radovanović A. 1



IX kolo: 24.03.2018.

  1. Sisak:                   SISCIA (Sisak)   10 5   ZAGREB

Subota 24.03.2018., 14:00h, Sisak, Suci : Milenković, Vlašić   ; Opunomoćenik : Kučinić

2. Dubrovnik:        BELLEVUE (Dubrovnik)   195  DELFIN (Rovinj)

Subota 24.03.2018., 16:00h, Dubrovnik, Suci : Jović, Matijević I.   ; Opunomoćenik : Čubela

3. Makarska:          GALEB MR (Makarska)   1211   JADRAN (Kostrena)

Nedjelja 25.03.2018., 14:30h, Makarska, Suci : Mimica, Tiozzo   ; Opunomoćenik : Krvavica

Korčula:              KPK (Korčula)  –  OSIJEK   ???


Subota 24.03.2018.

ŠVK Siscia   105  VK Zagreb, 14:00h, Sisak

                 (3:0, 2:2, 2:1, 3:2)

ŠVK Siscia : Begedin, Dolenec, Jurlina, Kronstein, Kunčić, Lipej L., Lipej M., Osterman, Ravlić, Smolčić, Stojaković, Šako, Šimić, Vincek

Trener : Ivan Vukmanović

VK Zagreb : Čupić, Jurlina, Jureša, Lazić, Lokin, Majcen, Pantlik, Rogić, Stilinović, Šalov, Šteković, Tojčić, Torić, Vlajsević

Trener : Alvin Baždar

Strijelci za ŠVK Siscia : Dolenec 1, Lipej L. 4, Papež 2, Ravlić 2, Sajko 1, Smolčić 2

Strijelci za VK ZG : Jurlina 2, Šteković 3



X kolo: 07.04.2018.

Zagreb:                 ZAGREB  517  GALEB MR (Makarska)

Subota, 07.04.2018., 18:00h, Zagreb, Suci : Milenković, Šketelj   ; Opunomoćenik : Bračić

Rijeka:                  DELFIN (Rovinj)  1117   KPK (Korčula)

Nedjelja 08.04.2017., 10:30h, Rijeka, Suci : Beltrame, Čipčić,   ; Opunomoćenik : Blažić

Rijeka:                  JADRAN (Kostrena)   311  BELLEVUE (Dubrovnik)

Nedjelja 08.04.2018., 12:30h, Rijeka, Suci : Blažić, Franulović   ; Opunomoćenik : Risek

Vukovar:              OSIJEK  24  SISCIA (Sisak)

Nedjelja 08.04.2018., 16:00h, Osijek, Suci : Begić, Hrestak   ; Opunomoćenik : Jambrović


Subota 07.04.2018.

VK Zagreb   517   VK Galeb MR, 18:00h, Utrina

                (0:8, 1:3, 2:4, 2:2)

VK Zagreb : Brnas, Čupić, Ereš, Jurlina, Lazić, Lokin, Pantlik, Rogić, Stilinović, Šalov, Šteković, Tojčić, Torić, Vlajsević

Trener : Silvano Pavliško

VK Galeb : Clibo, Glavičić, Gošak, Ivandić, Jakić, Kaleb, Kapović, Kuzmanić, Miličević, Popović, Rašić, Sumić, Šarić, Vlaić

Trener : Milovan Čović

Strijelci za VK ZG : Čupić 1, Ereš 1, Jurlina 3

Strijelci za VK Galeb : Ivandić 3, Kaleb 2, Kuzmanić 1, Popović 7, Rašić 1, Sumić 2, Šarić 1



XI kolo: 14.04.2018.

Zagreb:                ZAGREB   9 JADRAN (Kostrena)

Subota, 14.07.2018., 19:45h, Zagreb, Suci : Tomić, Vujošević   ; Opunomoćenik : Žižak

Makarska:          GALEB MR (Makarska)    2512  OSIJEK

Petak, 13.04.2018., 20:00h, Makarska, Suci : Foretić, Rogić   ; Opunomoćenik : Janković

Sisak:                  SISCIA (Sisak)   1310  DELFIN (Rovinj)

Subota, 14.04.2018., 19:00h, Sisak, Suci : Gavrilović, Matošević   ; Opunomoćenik : Černi

Korčula:              KPK (Korčula)   610  BELLEVUE (Dubrovnik)

Petak, 13.04.2018., 19:30h, Korčula, Suci : Matijaš, Sivčević   ; Opunomoćenik : Mladinić


Subota 14.04.2018.

VK Zagreb   94  VK Jadran Kostrena, 19:45h, Utrine

                (0:0, 3:0, 3:1, 3:3)

VK Zagreb : Brnas, Čupić, Ereš, Jurlina, Lazić, Lokin, Pantlik, Rogić, Stilinović, Šalov, Šteković, Tojčić, Torić, Vlajsević

Trener : Silvano Pavliško

VK Kostrena : Dragičević, Juršević, Kaluđerović, Peculić, Popović, Šarić, Ševeljević, Šunjić, Šutanovac, Vizentin

Trener : Ivor Županić

Strijelci za VK ZG : Čupić 1, Jurlina 4, Rogić 1, Šteković 2, Tojčić 1

Strijelci za Kostrenu : Peculić 1, Dragičević 1, Kaluđerović 1, Popović 1,



XII kolo: 21.04.2018.

Rijeka:                JADRAN (Kostrena)   1313  KPK (Korčula)

Subota, 21.04.2018., 17:30h, Suci : Beltrame, Blažić   ; Opunomoćenik : Brala

Dubrovnik:       BELLEVUE (Dubrovnik)   127   SISCIA (Sisak)

Subota, 21.04.2018., 14:00h, Suci : Gašpardi, Matijević I.   ; Opunomoćenik : Dragojević

Rovinj:               DELFIN (Rovinj)   1011  GALEB MR (Makarska)

Nedjelja, 22.04.2018., 17:45h, Suci : Čupić, Franulović   ; Opunomoćenik : Blažić

Vukovar:            OSIJEK    86  ZAGREB, 

Nedjelja, 22.04.2018., 16:00h, Suci : Hrestak, Matošević   ; Opunomoćenik : Žižak


Nedjelja 22.04.2018.

VK Osijek   86   VK Zagreb, 16:00h, Vukovar

            (1:1, 2:0, 2:1, 3:4)

VK Osijek : Burčer, Likar, Levnaić, Kaluđer, Kolarić, Korabek, Mršo, Pavlinić, Primorac, Rebuš, Šabanović, Škorić, Zec, Zeko 

Trener : Krešimir Musulin

VK Zagreb : Jurlina, Lazić, Lokin, Majcen, Pantlik, Rogić, Stilinović, Šalov, Vlajsević, Tojčić, Torić 

Trener : Alvin Baždar

Strijelci za VK Osijek : Pavlinić 6, Primorac 1, Zeko 1

Strijelci za VK ZG : Jurlina 1, Šalov 1, Tojčić 1, Torić 3



XIII kolo: 28.04.2018.

Zagreb:               ZAGREB   13 8   DELFIN (Rovinj)

Petak 27.04.2018., 21:30h, Suci : Jambrović, Matijević ;   Opunomoćenik : Rajković

Makarska:         GALEB MR (Makarska)   9   BELLEVUE (Dubrovnik)

Subota 28.04.2018., 16:30h, Suci : Foretić, Prančić ;   Opunomoćenik : Rebić

Sisak:                 SISCIA (Sisak)   10 13   KPK (Korčula)

Subota 28.04.2018., 19:00h, Suci : Hrestak, Matošević ;   Opunomoćenik : Rebić

Vukovar:            OSIJEK    13 15   JADRAN (Kostrena)

Nedjelja 29.04.2018., 16:30h, Suci : Milenković, Vujošević ;   Opunomoćenik : Žižak


Petak 27.04.2018.

VK Zagreb   13 8   VK Delfin Rovinj, 21:30h, Utrine

                (2:2, 3:1, 2:1, 6:4)

VK Zagreb : Brnas, Čupić, Jurlina, Jureša, Lale, Lazić, Lokin, Pantlik, Rogić, Stilinović, Šalov, Šteković, Torić, Vlajsević

Trener : Alvin Baždar

VK Delfin : Brajnović, Capan, Car, Hraste, Kučević, Komadina, Komšić, Kusanović, Radetić, Laginja, Pavičić, Stipanov, Stupin, Trošt

Trener : Arijano Banko

Strijelci za VK ZG : Čupić 2, Jurlina 4, Lokin 2, Šalov 1, Šteković 2, Torić 2

Strijelci za Delfin :  Brajnović 1, Capan 2, Car 2, Hraste 1, Kučević 1, Pavičić 1



XIV kolo: 05.05.2018.

Rijeka:                JADRAN (Kostrena)   109   SISCIA (Sisak)

Subota 05.05.2018., 17:30h, Suci : Blažić, Čipčić   ; Opunomoćenik : Risek

Korčula:             KPK (Korčula)   96   GALEB MR (Makarska)

Subota 05.05.2018., 19:15h, Suci : Banovac, Mijić   ; Opunomoćenik : Mladinić

Dubrovnik:       BELLEVUE (Dubrovnik)   136  ZAGREB

Subota 05.05.2018., 16:00h, Suci : Blašković, Puhiera   ; Opunomoćenik : Miloš

Rovinj:               DELFIN (Rovinj)   167   OSIJEK

Nedjelja 06.05.2018., 16:45h, Suci : Beltrame, Varga   ; Opunomoćenik : Blažić


Subota 05.05.2018.

VK Bellevue (DU)   136  VK Zagreb, 16:00h, Zagreb, Utrina

                              (2:1, 4:2, 3:2, 4:1)

VK Bellevue : Bogdanović, Cukrov, Gigović, Hrošik, Jurić, Knez, Lončarić, Paskojević, Pejić, Sombarilo, Tullio, Vranješ B., Vranješ T., Vukojević

Trener : Marko Iveković

VK Zagreb : Brnas, Ereš, Jurlina, Jureša, Lazić, Lokin, Pantlik, Rogić, Svetina, Šalov, Šteković, Tojčić, Vlajsević

Trener : Alvin Baždar

Strijelci za VK Bellevue : Bogdanović 3, Cukrov 2, Hrošik 1, Paskojević 4, Sombarilo 1, Vranješ T. 2

Strijelci za VK ZG : Ereš 1, Lokin 2, Šetković 3



V kolo: 12.05.2018. – odgođeno kolo

Korčula:                 KPK (Korčula)   12 10   JADRAN (Kostrena)

Subota 12.05.2018., 19:15h, Suci : Gašpardi, Ljubić   ; Opunomoćenik : Grbin

Sisak:                      SISCIA (Sisak)   9 8   BELLEVUE (Dubrovnik)

Subota 12.05.2018., 13:00h, Suci : Hrestak, Vujošević   ; Opunomoćenik : Černi

Makarska:             GALEB MR (Makarska)   20 DELFIN (Rovinj)

Subota 12.05.2018., 20:00h, Suci : Foretić, Matijaš   ; Opunomoćenik : Bebić

Zagreb:                   ZAGREB    14 10   OSIJEK

Subota 12.05.2018., 18:30h, Suci : Matošević, Tomić   ; Opunomoćenik : Kučinić


Subota 12.05.2018.

VK Zagreb   1410   VK Osijek, 18:30h, Utrine

            (5:1, 4:4, 2:4, 3:1)

VK Zagreb : Brnas, Čupić, Ereš, Jurlina, Lazić, Lokin, Pantlik, Rogić, Stilinović, Sudar, Šteković, Tojčić, Torić, Vlajsević

Trener : Alvin Baždar

VK Osijek : Burčer, Likar, Levnaić, Kaluđer, Kolarić, Krešo, Mršo, Pavlinić, Primorac, Rebuš, Šabanović, Škorić, Zec, Zeko 

Trener : Krešimir Musulin

Strijelci za VK ZG : Brnas 2, Čupić 3, Ereš 1, Jurlina 2, Lokin 1, Rogić 1, Šteković 2, Torić 2

Strijelci za VK Osijek : Kaluđer 1, Pavlinić 5, Primorac 1, Rebuš 1, Škorić 2



TABLICA 1.B 2018.